Pagrindinis puslapis -> AZIJA -> Pigūs skrydžiai į Aziją
3 Atsakymų / 2351 Peržiūrėjo

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą Ankstesnė tema :: Naujesnė tema
 Pranešimas  Pigūs skrydžiai į Aziją
Autorius Pranešimas
j8stas

Prisijungė: 2012 07 30

2012 Liepa 30
Atsakyti su citata
Sveiki, gal kas turite pigių skrydžių į Aziją (Kambodžą/Laosą/Vietnamą) ieškojimo patirties? Planuoju kelionę į vieną iš tų, o jei vidiniai skrydžiai bus pigūs ir į visas minėtas šalis gruodžio mėnesį (apie Kalėdas). Kokiose aviabilietai užsiimančiose bendrovėse ieškoti akcijų? Gal kreiptis per agentūrą?

Jei skristi ne iš Lietuvos, o iš kokio kito Europos miesto, tai iš kurio oro uosto pigiausi skrydžiai į Aziją?

Bet kokie patarimai laukiami. Ačiū!
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą

Pranešimas  
Autorius Pranešimas
auste24

Prisijungė: 2012 08 02

2012 Rugpjūtis 02
Atsakyti su citata
J8stai, žinok iš visur yra gana brangu nuskristi į Aziją. Visgi ne kaimyninė šalis yra. Mano draugai skrido iš UK, aviabilietus pirko gerokai anksčiau. Sumokėjo apie 500 svarų. Manau, kad ir orientuokis į tokias skrydžių kainas. Bet kokius lėktuvo bilietus perku per greitai.lt (pigūs skrydžiai), bet čia gal daugiau jau įpročio reikalas. Nuo seniai esu pripratus, yra gana patogu. Ypač turint omeny, kad iš Lietuvos be persėdimų yra praktiškai neįmanoma išskristi. Na, išskyrus į Londoną gal...

O dėl pigių oro uostų, tai net nežinau. Man Londonas atrodo viso ko centras, bet čia tik šiaip sakau. Nesu labai jau patyrusi tuo klausimu.

Pranešimas  Re: Pigūs skrydžiai į Aziją
Autorius Pranešimas
snorkute

Prisijungė: 2013 05 13

2013 05 13
Atsakyti su citata
Pigios keliones į Azijos regioną yra tikrai sunkiai atrandamos. Mano sesuo išvyko į Kiniją prieš dvi savaites. Tikrinosi bilietų kainas per labai daug kompanijų. Geriausios sąlygos ir kainos buvo pasiūlytos Piligrimas.lt

siūlau ir tau pasitikrinti Smile

Pranešimas  
Autorius Pranešimas
RugileRar

Prisijungė: 2016 10 07
Vieta: Vilnius

2017 Sausis 02
Atsakyti su citata
Kiek aš ieškojau kelionių į Azija, geriausios sąlygos taip pat buvo per kelionių agentūras... Tiesa, dar buvau radus neblogų pasiūlymų iš Varšuvos - reiktų pabandyt paieškot per ten. Tačiau siūlyčiau į tokias tolimas keliones važiuoti ne vieniems, visgi suplanuotas maršrutas ir gidai prideda vertės kelionei Smile

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Puslapis 11  

Pereiti į:  
Norėdami dalyvauti forumuose:
prisijunkite arba užsiregistruokite.

Forumai sukasi ant phpBB ir phpBB SEO
Titulinis
Maršrutas
Apie mus
Nuotraukos
Medija - Video